KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577583
nr 1257 7583
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. "Mot Akropolis", signerad. Olja på duk, 70x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:44:21
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg